Jesteś tutaj: taurus-holiday.pl > Rekreacja > Najlepsze trasy rowerowe w Polsce

Najlepsze trasy rowerowe w Polsce

Jeżeli jesteś cyklistą, nieważne czy jazda na dwóch kółkach to twoje życie, czy tylko niedzielna aktywność, z pewnością zechcesz spędzić trochę czasu na prawdziwej rowerowej wycieczce. Jeżeli znudzi ci się już najbliższa okolica, wyrusz w Polskę, gdzie masz okazję odpocząć i zwiedzić coś jednocześnie. Oto najlepsze miejsca:
# Beskid Śląski
Na pewno jest ci znany, jeżeli uprawiasz nieco bardziej ekstremalne dyscypliny rowerowe, na przykład kolarstwo górskie. Bardzo dobra trasa wiedzie na szczyt Skrzyczne. Pamiętaj jednak o konieczności posiadania odpowiedniego roweru.
# Bieszczady
Tutejsze trasy są liczne i bardzo urozmaicone. Co ważne przy okazji zwiedzisz też sporo, bo kultura tych okolic jest bardzo ciekawa.
# Bałtyk
Szlak nadmorski wokół całego Bałtyku biegnie przez 9 państw i nie oszukujmy się, jego pokonanie jest sporym wyzwaniem. Można wybrać krótszy odcinek w Polsce, na przykład między Łebą a Półwyspem Helskim. To doskonały pomysł na aktywne wakacje.
# Dolina Biebrzy
Biebrzański Park Narodowy to świetne miejsce dla wielbicieli nieskażonej przyrody i samotności. W obrębie Parku znajduje się wiele kilometrów tras dla jednośladów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.